Kopiowanie treści zablokowane

Pozytywny wpływ marihuany na leczenie padaczki

0

Legalne nasiona marihuany medycznej

Od dawna słowo marihuana wywoływało powszechne zaskoczenie i zdumienie wśród ludzi a wręcz przerażenie jakoby stanowiło jedynie możliwości zaspokojenia głodu narkotykowego wśród narkomanów. Wizja ta jednak została zmieniona na przestrzeni ostatnich lat, kiedy stwierdzono zawartość kannabidioli w żeńskich kwiatach oraz liściach marihuany. Kannabidiole to związki chemiczne działające przeciwdrgawkowo, przeciwpsychotycznie, przeciwlękowo i rozluźniająco. Stąd też wykazano ich pozytywny wpływ w leczeniu padaczki także lekoodpornej. Przeprowadzono wiele badań, które wykazały m.in zredukowanie ilości napadów aż o ponad połowę (54%)! W badaniu tym wzięło udział 213 pacjentów (dzieci i młodych dorosłych) którzy wcześniej byli leczeni 3 różnymi lekami przeciwpadaczkowymi.

Marihuana pomocą w leczeniu

W środowisku Polskim warto nadmienić że posiadanie, sprzedaż czy zakup nasion nie jest pod żadnym pozorem nielegalne, ponieważ same nasiona nie wykazują żadnych właściwości narkotycznych. Stąd też wszelkie obawy przed kupnem tego typu nasion są bezpodstawne. Co więcej, zgodnie z Polskim prawem posiadanie nasion marihuany nie są traktowane jako zamiar stosowania produkcji narkotyków.

Nowe możliwości marihuany

Nasiona marihuany są obecnie sprzedawane w sklepach internetowych na sztuki, nie na kilogramy, dlatego dokonując zakupu należy brać pod uwagę ten aspekt

Kolekcjonuj nasiona marihuany

Wreszcie nie ulega wątpliwości, że każdy ma swoje pasje i zainteresowania, w związku z tym nasiona mogą stanowić ciekawy element kolekcjonerski, dla tych dla których znaczki to już przeszłość!

Sprawdź również https://tanienasionamarihuany.pl

Related Posts

© All Right Reserved